Gdynia gotowa do uruchomienia dwóch samorządowych punktów szczepień

Dziennikarz , 12 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 12.04.2021 08:55

W Gdyni przygotowano dwa nowe, samorządowe punkty szczepień. Będą się mieścić w Gdynia Arenie i Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej.

Miasto przygotowało je we współpracy ze spółką Szpitale Pomorskie w związku ze zmianami w Narodowym Programie Szczepień. Zrezygnowano z drugiego i trzeciego etapu na rzecz szczepień populacyjnych, które mają się odbywać m.in. w szpitalach tymczasowych, powiatowych i aptekach oraz miejscach przygotowanych przez samorząd. – Dzięki 26 stanowiskom w dwóch nowych punktach podwoimy możliwość szczepienia w naszym mieście – mówi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Szczepienia w miejskich punktach mają się odbywać przez 6 dni w tygodniu, w różnych godzinach w zależności od lokalizacji.

Dla wygody Gdynian praktyczne informacje na temat rejestracji i całego procesu szczepienia zebrano w nowej zakładce na stronie głównej miejskiego portalu informacyjnego.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: