Gdynia. Miej wpływ na swoje miasto

Dziennikarz , 10 marca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 10.03.2020 09:55

Miej wpływ na swoje miasto – zachęcają w Gdyni ogłaszając zapisy na konferencję poświęconą globalnym wyzwaniom i lokalnym rozwiązaniom. Odbędzie się 19 marca, udział jest bezpłatny.

Konferencja ma zapoczątkować cykl spotkań poświęconych wyzwaniom stojącym przed współczesnymi miastami. – To przestrzeń wymiany dobrych praktyk i własnych doświadczeń – mówi wiceprezydent Gdyni Michał Guć – i część większego, pilotażowego przedsięwzięcia. Jest nim realizowany tylko w Gdyni i Rzeszowie UrbanLab.

Elementem UrbanLabu jest też zbliżająca się konferencja. Podejmowane będą tematy ważne dla jakości życia w mieście, dla jego rozwoju w sferze gospodarczej i społecznej. Mówi Katarzyna Ziemann z Laboratorium Informacji Społecznych.

Konferencja „Miasta Świadome – globalne wyzwania, lokalne rozwiązania” odbędzie się 19 marca w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy potrwają maksymalnie do poniedziałku – m.in. przez formularz na stronie Laboratorium Innowacji Społecznych.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: