Gdynia. Pierwsze konsultacje projektów dzielnicowych budżetu obywatelskiego 2020

Dziennikarz , 31 stycznia 2020

Klëka Radia Kaszëbë 31.01.2020 10:55

Dwa Dni Otwarte i wieczorne konsultacje w czwartki – to w Gdyni okazje by otrzymać pomoc przy projektach budżetu obywatelskiego.

Nabór wniosków już się rozpoczął, potrwa do 24 lutego. Do podziału jest 10 i pół mln zł, większość na projekty dzielnicowe. Mogą one dotyczyć inwestycji, ale też organizacji wydarzeń. Można zgłaszać pomysły o wartości do 10 tys zł oraz przekraczające tę kwotę. W ich opisaniu i wypełnieniu formularzy pomagają pracownicy Laboratorium Innowacji Społecznych.

Dzień otwarty Budżetu Obywatelskiego odbędzie się jutro w godzinach 10:00 – 16:00 w UrbanLabie. Spotkania konsultacyjne odbywają się tam też w czwartkowe popołudnia pod hasłem „Budżet Wieczorową Porą”.

UrbanLab mieści się w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym Gdynia. Jutro podczas Dnia Otwartego oprócz uzyskania pomocy przy wypełnianiu wniosku można się zapisać na warsztaty miejskie. Omówione zostaną też inne możliwości realizacji swoich pomysłów – jak Fundusz Sąsiedzki „Gdynia odNowa” i aktualne oraz planowane otwarte konkursy dla organizacji pozarządowych.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: