„Gdyńscy Doradcy Kariery” czekają na uczniów i rodziców w InfoBoxie

Dziennikarz , 16 października 2019

Klëka Radia Kaszëbë 16.10.2019 08:55

W gdyńskim InfoBoxie w wyznaczone poniedziałki działa punkt konsultacyjny „Gdyńscy Doradcy Kariery”. To wynik działania powołanego przez miejski samorząd zespołu, który ma dbać by edukacja w Gdyni odpowiadała na potrzeby rynku.

– Chodzi między innymi o to, by o wyborze ścieżki kariery nie decydowała moda czy wpływ rówieśników, ale predyspozycje młodych ludzi – mówi wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała.

– podkreśla wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz. Punkt konsultacyjny w Gdynia InfoBox to miejsce spotkań doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy z młodzieżą i rodzicami.

– Raz w miesiącu jest też spotkanie grupowe, poświęcone m.in. aktualnym trendom na rynku pracy czy gdyńskiej ofercie edukacyjnej i warunkach naboru – mówi dyrektor pośredniaka w Gdyni Ewa Andziulewicz.

Konsultacje indywidualne z „Gdyńskimi Doradcami Kariery” odbywają się w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca od 12:00 do 18:00. Spotkania grupowe dla rodziców w InfoBoxie są w pierwszy poniedziałek miesiąca o 17:00.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: