„Gdyński Biznesplan”: „Studiujesz? Zgłoś pomysł!”

Dziennikarz , 10 stycznia 2019

W Gdyni czekają na zgłoszenia pomysłowych studentów, którzy marzą o własnej firmie i są zdeterminowani by ją założyć. To dla nich jest 17 edycja „Gdyńskiego Biznesplanu”.

– Ważne jedynie, by byli studentami aktywnymi – mówi Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

To konkurs, który ma pomagać w realizacji biznesowych planów osobom bez doświadczenia na tym polu. Początkowo mogli w nim brać udział wszyscy chętni, formułę zmieniono jednak by zaktywizować młode, przedsiębiorcze osoby. – Zgłaszać mogą się studentki i studenci, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania i nauki oraz tryb, rodzaj i kierunek studiów. Ważny jest innowacyjny pomysł na biznes. W jego otwarciu mają pomóc nagrody oraz szkolenia dla uczestników konkursu. By wziąć w nim udział wystarczy się zgłosić. Zgłoszenia do „Gdyńskiego Biznesplanu” będą przyjmowane do końca stycznia. Formularz jest dostępny na stronie Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Klëka Radia Kaszëbë, 10.01.2019

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: