Gdyńskie „Ciapkowo” otwarte dla wolontariuszy

Dziennikarz , 22 maja 2020

Gdyńskie „Ciapkowo” ponownie otwarte dla wolontariuszy. Po dłuższej przerwie wywołanej pandemią, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals „Ciapkowo” zachęca do współpracy wszystkich miłośników zwierząt.

Wolontariat odbędzie się z zachowaniem obostrzeń sanitarnych i według nowego regulaminu. Liczbę wolontariuszy ograniczono do 10 dziennie, przy czym jednorazowo na teren schroniska może wejść 5 osób w godzinach 11:00 -14:00 i kolejne 5 między 14:00 a 17:00.

Dotyczy to również weekendów. Uczestniczyć w wolontariacie mogą tylko osoby pełnoletnie i zdrowe. Zapisy telefoniczne na dany dzień prowadzi biuro adopcyjne. Zapisać się można dzień wcześniej od 11:00 do 16:00.

Wolontariusze muszą być wyposażeni w rękawiczki ochronne, maseczki oraz własną smycz. Na teren schroniska wpuszczani będą przez pracownika biura adopcyjnego i kierowani na wskazany pawilon dla psów.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: