Konferencja ON DUTY 2020

Dziennikarz , 21 września 2020

W dniach 16 i 17 października odbędzie się III edycja konferencji ON DUTY 2020

Głównym organizatorem wydarzenia jest Lifeguard Gdynia, Partnerem jest Polska Federacja Ratownictwa Wodnego oraz Agencja Promocji Sportu Urszula Wieczorek.
Pierwszego dnia wydarzenia zostanie przeprowadzonych 20 wykładów w gmachu Biblioteki Głównej Marynarki Wojennej w Gdyni, która została współorganizatorem wydarzenia.

Patronat honorowy przyznał rektor tej uczelni, prof.dr.hab Tomasz Szubrycht oraz Pan Maciej Majek, wójt Gminy Kosakowo. Część warsztatowa praktyczna – mokra zakończy konferencje w Morskiej Bazie Szkoleniowej Mechelinki, która jest także współorganizatorem kolejnej już 3 edycji.
Wyjątkowe miejsce, w którym ratownicy z całego kraju wymienią się doświadczeniami i zapoznają się z nowym sprzętem dedykowanym ratownictwu wodnemu. To miejsce magicznie przyciąga każdy event z przyjemnością się do niego wraca z każdą edycją.

-„Wszystko co jest kiedyś , było myślą”- również ta konferencja. Wymyśliliśmy ją sobie i zorganizowaliśmy. Tak było w 2016 r i w 2018 r, a teraz robimy III edycję. Do działania motywuje nas potrzeba wymiany doświadczeń. Potrzeba promocji dobrych pomysłów i promocja wysokiej jakości ratownictwa wodnego. To nasza potrzeba pokazywania tych, co widzą dalej i korzystania z ich wiedzy oraz doświadczenia- mówił Jakub Friedenberger, założyciel Lifeguard Gdynia.

Szczegółowy i ramowy plan konferencji można znaleźć na stronie : www.lifeguardgdynia.pl

RADIO KASZËBË objęło Patronatem Medialnym III edycję ON DUTY 2020.

foto: Piotr Lewandowski TOSEM.pl // MarineMedia.eu
foto: Piotr Lewandowski TOSEM.pl // MarineMedia.eu

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: