Jak sprzedawać w Chinach przez internet?

Dziennikarz , 28 stycznia 2020

Foto: pixabay.com

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców odbędzie się 6 lutego w Gdańsku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Samorząd województwa jest jego organizatorem wspólnie z Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin Uniwersytetu Warszawskiego. Jak czytamy na pomorskie.eu – rynek chiński jest wart ponad bilion dolarów. Szacuje się, że w 2017 roku w Chinach mieszkało ponad 500 milionów internetowych klientów. Są jednak dużo bardziej wymagający od europejskich czy amerykańskich, trzeba więc przygotować sobie strategię.

Na szkoleniu będą trzy bloki tematyczne. Pierwszy poświęcony będzie mediom społecznościowym i logistyce elektronicznego handlu. W drugim zaprezentowane zostaną elektroniczne platformy zakupowe oraz różnice między europejskimi a chińskimi konsumentami. Szkolenie zamkną zagadnienia praktyczne, w tym procedura otwierania internetowego sklepu w Chinach.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale trzeba się zgłosić swój udział. Nabór potrwa do 03 lutego. Szkolenie odbędzie się od 6 lutego w godzinach 09:00 – 14:30 w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

Szczegółów można szukać na portalu pomorskie.eu bądź na stronie partnera tego wydarzenia – Pomorskiego Brokera Eksportowego.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: