Jax Jones, D.O.D, Ina Wroldsen – Won’t Forget You

Dziennikarz , 2 października 2023Uznany producent Jax Jones powraca z klubowym „Won’t Forget You”! Jego nowa współpraca z D.O.D i norweską piosenkarką/songwriterką Iną Wroldsen to singiel inspirowany latami 90.

Wcześniej w tym roku Jax podzielił się współpracą z D.O.D „Need You Now” oraz wydał „Me & My Guitar”, w którym po raz pierwszy zaśpiewał razem z gwiazdą Afrobeats, Fireboyem DML. Do jego ostatnich wydawnictw należą także „Whistle” z Calumem Scottem (21 tygodni na brytyjskiej liście przebojów i 90 mln odtworzeń na Spotify) oraz „Where Did You Go” z MNEK, który szybko stał się drugą największą piosenką 2022 roku. Singiel liczy już ponad 300 mln odtworzeń na Spotify.

Jeśli chcesz, by Jax Jones, D.O.D, Ina Wroldsen – Won’t Forget You pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: