Jubël – Don’t Kill My Vibe

Dziennikarz , 6 października 2023Jubël powraca z kolejnym pozytywnym utworem, który przedłuża letni nastrój. „Don’t Kill My Vibe” to przedsmak nadchodzącej EP-ki „Daydreamin'”, która ukaże się jesienią.

Jubël szybko stał się wiodącym szwedzkim duetem popowym. Singiel „Dancing In The Moonlight” był przełomowym momentem dla artystów, osiągając ponad 390 milionów streamów na Spotify i docierając na szczyt zestawienia airplay w Wielkiej Brytanii oraz na 11. pozycję na oficjalnej liście singli w UK. Utwór zdobył platynowy status w uznaniu ponad miliardową sprzedaży. Sebastian i Victor zaczynali na szwedzkiej scenie tanecznej – produkowali nagrania dla innych artystów i DJ-owali przez lata. Po raz pierwszy połączyli siły przez SoundCloud, by dość szybko spotkać się „w realu”, kiedy odkryli, że obaj mieszkają w Halmstad na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Miasto słynie z długich piaszczystych plaż i letniego życia nocnego – środowiska, które wyraźnie wpłynęło na ich brzmienie. Jubël konsekwentnie produkuje kolejne popowe perełki, przedstawiając teraz singel „Don’t Kill My Vibe” z  cytatem „Gettin’ Jiggy Wit It” Willa Smitha.

Jeśli chcesz, by Jubël – Don’t Kill My Vibe pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: