Jutro mecz Raduni Stężyca z rezerwami Lecha Poznań

Dziennikarz , 30 lipca 2021

Klëka Radia Kaszëbë 30.07.2021, 14:55

Wielka, kaszubska piłka zawitała na szczebel centralny – mówił na naszej antenie rzecznik prasowy Klubu Sportowego Radunia Stężyca. Drużyna seniorów zadebiutuje jutro w drugiej lidze, awans do ligi juniorskiej wywalczyli natomiast piłkarze z rocznika 2007.

Przed meczem z rezerwami Lecha Poznań w Raduni są dobrej myśli. Podczas przygotowań w trzech sparingach pokonali Gedanię Gdańsk i Kotwicą Kołobrzeg oraz zremisowali z Lechią Gdańsk.

Jesteśmy czwartą siłą w województwie pomorskim – podkreślał rzecznik Raduni Stężyca. Na szczeblu centralnym grają jeszcze: Lechia Gdańsk w Ekstraklasie, Arka Gdynia w I lidze oraz Chojniczanka Chojnice w II lidze. Sukces odnotowali też młodzi piłkarze ze stężyckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Seniorzy Raduni Stężyca do II ligi awansowali po trzech latach starań. Jutro u siebie podejmą rezerwy Lecha Poznań. Mecz na Arenie Radunia rozpocznie się o 17:00. Wstęp jest wolny.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist