Kolejna odsłona cyklu Kite Cup w ten weekend w Jastarni

Dziennikarz , 29 czerwca 2023

Klëka Radia Kaszëbë, 29.06.2023, 06:55

Już w najbliższy weekend w Jastarni odbędzie się drugi przystanek zawodów Kite Cup -Mistrzostwa i Puchar Polski w Kitesurfingu oraz Wingfoilu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jan Grzegorzewski – jeden z najbardziej utalentowanych kitesurferów na świecie. Pierwsze zawody odbyły się w Kuźnicy. Teraz w Jastarni zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski IKA Formuła Kite i Mistrzostwa Polski Wing Wave oraz Puchar Polski w konkurencjach Kite Freestyle, Wing Race i Wing Freestyle. Zawody zostaną rozegrane od strony morza. Zawodników będzie można podziwiać z plaży przy wejściu numer 52, mówi organizator Michał Zieliński.

Freestylerom przed jednym z ostatnich sprawdzianów przed Mistrzostwami Polski będzie kibicować Jan Grzegorzewski uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych kitesurferów na świecie. Już w wieku 18 lat otrzymał zaproszenie na Red Bull King of the Air – największe zawody kitesurfingowe na świecie.  


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: