Konkurs dla pomorskich firm działających w „branżach przemysłu czasu wolnego”

Dziennikarz , 10 czerwca 2020

Klëka Radia Kaszëbë 10.06.2020 10:55

Nawet o ćwierć miliona złotych na niwelowanie skutków epidemii COVID-19 będą mogli wnioskować przedsiębiorcy działający w tzw. branżach przemysłu czasu wolnego. Nabór wniosków rozpocznie się 24 czerwca.

Udział w konkursie mogą wziąć mikro i małe firmy z województwa pomorskiego – m.in. hotele i pensjonaty, restauracje i bary, organizatorzy turystyki, gestorzy atrakcji turystycznych czy wypożyczalnie sprzętu. Firma musi prowadzić działalność w branży co najmniej od pierwszego lipca ubiegłego roku.

– Projekty mają mieć charakter inwestycyjny – mówił na naszej antenie Jacek Zwolak, dyrektor Regionalnej Instytucji Finansującej w Agencji Rozwoju Pomorza.

Do podziału jest 30 mln zł. Nabór rozpocznie się 24 czerwca. Kolejność składania wniosków będzie istotna przy przyznawaniu wsparcia, dlatego można wcześniej poćwiczyć w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych.

Informacji o dotacjach dla pomorskich firm z branży „czasu wolnego” należy szukać na stronie Agencji Rozwoju Pomorza, informacji udzielają też Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich.

Rozmowy z naszym gościem można posłuchać na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist