Latem będzie więcej pociągów na Hel i do Kościerzyny, potanieją też bilety w ramach Taryfy Pomorskiej

Dziennikarz , 22 czerwca 2023

https://pomorskie.eu
fot. pomorskie.eu

Więcej pociągów latem na Półwysep Helski i do Kościerzyny oraz obniżkę cen biletów w Taryfie Pomorskiej zapowiedział samorząd naszego województwa.

Nad morze pojedzie niemal dwa razy więcej pociągów niż poza sezonem letnim. Składy będą też pojemniejsze. Ich liczbę zwiększono z 24 do 42. Między Gdynią a Helem będzie jeździć 17 par pociągów oraz po dwie pary na trasie Gdynia-Władysławowo oraz Władysławowo-Hel. Zwiększy się również częstotliwość kursowania pociągów z Gdyni do Kościerzyny. Od 24. czerwca w soboty i niedziele w tej relacji będą kursowały 2 dodatkowe pociągi. Z Gdyni Głównej o 9:18 i z Kościerzyny o 11:38.

Podróże pociągiem będą latem tańsze w Taryfie Pomorskiej. Obniżka o 7,5% będzie obowiązywać od 23. czerwca do 3. września, o ile bilet kupimy drogą elektroniczną – czyli przez mobilne aplikacje i strony internetowe. Promocja dotyczy przejazdów pociągami trójmiejskiej SKM oraz POLREGIO na obszarze województwa pomorskiego.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: