Liam Payne – Teardrops

Dziennikarz , 6 marca 2024

Po niezwykle pracowitym i obfitującym w sukcesy roku Victoria Nadine prezentuje swój drugi tegoroczny singiel. „Feel This Way” to owoc współpracy popowej wokalistki z multiplatynowym DJ-em i producentem Fadilem El Ghoulem kryjącym się za pseudonimem R3HAB.

Dzięki swojej autentycznej muzyce i osobistym tekstom Victoria Nadine stała się jedną z najbardziej wpływowych młodych artystek w Norwegii. Jej singiel „Nerve” zgromadził ponad 10 mln streamów. 
Multiplatynowy DJ i producent El Ghoul, znany lepiej jako R3HAB, od 16 lat przeciera szlaki w muzyce tanecznej. Począwszy od przełomowych remiksów dla Rihanny, Drake’a, Taylor Swift i Calvina Harrisa, po platynowe „All Around The World (La La La”) i „Lullaby”, wliczając w to współprace z takimi artystkami i artystami jak Ava Max, ZAYN, Luis Fonsi, Sean Paule i inni. R3HAB udowodnił, że jest jednym z najbardziej przyszłościowo myślących artystów w grze na scenie. Jego utwory streamowano już ponad 10 mld razy. W samym 2023 r. R3HAB miał ponad miliard odtworzeni. Producent i DJ jest jednym z 300 najczęściej streamowanych artystów na Spotify. „DJ Mag” umieścił go na 14. miejscu swojego prestiżowego rankingu Top 100 DJs. R3HAB ma na koncie ponad 80 złotych i platynowych płyt. Występował na największych festiwalach, m.in. na Tomorrow Land, Coachelli, EDC czy Ultra Music Festiwalu.

Jeśli chcesz, by Liam Payne – Teardrops pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 03/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: