Liam Payne – Teardrops

Dziennikarz , 5 marca 2024

Liam Payne rozpoczyna nowy etap kariery, publikując wyczekiwany singiel „Teardrops”. Piosenka wydana nakładem Capitol Records nawiązuje do rytmicznego popu z przełomu wieków i opowiada o pierwszym rozstaniu. Współautorami utworu są Jamie Scott i JC Chasez (NSYNC).

Artysta i jego wieloletni współpracownik Jamie Scott spędzili poprzedni rok w studiu nagraniowym. Wokalista opisał ten czas jako „roczny proces autorefleksji”. To ma być ważny rok dla Liama Payne’a, a nowy singiel jest jedynie przedsmakiem tego, co artysta szykuje dla fanów. Mający na koncie wiele platynowych płyt, Liam od momentu rozpadu One Direction sprzedał ponad 23 mln solowych singli i 3 mln płyt. Jego debiutancki krążek „LP1” ukazał się nakładem Capitol Records w grudniu 2019 r. Znalazły się na nim przebojowe „Strip That Down”, „Polaroid” i „Familiar”. Ostatnim singlem artysty, mającego na koncie ponad 5 mld streamów, jest „Sunshine” z 2021 r.

Jeśli chcesz, by Liam Payne – Teardrops pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 03/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: