Lightsession świątecznie – koncert kolęd w Wejherowie | 27.01

Dziennikarz , 21 stycznia 2019

W niedzielę (27 stycznia) odbędzie się Lightsession świątecznie – koncert kolęd. Wydarzenie odbędzie się w parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie o 19:30.

Lightsession świątecznie to organizowany drugi rok z rzędu projekt zespołu muzycznego Lightsession, którego inicjatorem jest Dawid Kamiński, młody uzdolniony instrumentalista z Gdańska. W skład grupy wchodzą młodzi ludzie (w wieku licealnym i studenckim), którzy za cel postawili sobie wykonywanie kolęd i pastorałek w aranżacjach jazzowych oraz do jazzu podobnych.

Lightsession świątecznie to trasa koncertowa, która przewiduje serię koncertów w różnych miejscach (m.in. Gdańsk, Sopot, Wejherowo), te zaś obejmują występ muzyków, kolędowanie razem ze słuchaczami oraz sprzedaż płyt wydanych w roku 2017. Wydarzenia są reklamowane w mediach społecznościowych na profilach Lightsession. Działalność grupy spotyka się z dużym i pozytywnym odzewem, co można zaobserwować po ilości osób biorących udział w dotychczasowych koncertach oraz popularności stron zespołu na platformach Facebook (www.facebook.com/Lightsession), Instagram (www.instagram.com/light_session) czy też YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCAraQTzFINB7Yjtg5LTkFow/featured).

Wstęp na wydarzenia jest zawsze darmowy (nie obowiązują również bilety), po koncercie są sprzedawane płyty za symboliczną cenę 20 zł.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist