Marshmello, P!nk & Sting – Dreaming

Dziennikarz , 25 października 2023Zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów artysta i producent, Marshmello, ciesząca się uznaniem krytyków piosenkarka, autorka tekstów i światowa ikona popu, P!NK oraz legendarny już 17-krotny zdobywca nagrody Grammy, Sting, połączyli siły w naprawdę wyjątkowym singlu – „Dreaming”.

„Dreaming” to nowoczesna wersja uwielbianej piosenki Stinga z 1993 roku, „Fields of Gold”. Świeże spojrzenie na klasyka wzbogacono o podnoszącą na duchu inspirowaną housem produkcję Marshmello i charakterystyczne wokale P!NK i Stinga. „Dreaming” to pierwszy z dwóch nowych singli, które znajdą się na „TRUSTFALL – Tour Deluxe Edition”, wyjątkowej edycji dziewiątego albumu P!NK, „TRUSTFALL”. Rozszerzona wersja ukaże się już 1 grudnia. Znajdzie się na niej aż sześć nagrań z bijącej rekordy trasy Summer Carnival Stadium Tour 2023, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów.

Jeśli chcesz, by Marshmello, P!nk & Sting – Dreaming pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 10/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: