Martin Jensen x Prezioso – Hollywood

Dziennikarz , 7 listopada 2023

Międzynarodowa sensacja muzyczna Martin Jensen i włoski artysta Prezioso połączyli siły w kawałku „Hollywood”! Jensen znany jest już z wielkich utworów, w tym „Solo Dance”, i współpracy z takimi artystami jak Sam Feldt czy Alex Hosking.

W ciągu swojej trzydziestoletniej kariery Prezioso wielokrotnie udowodnił już, że Włosi naprawdę znają się na muzyce. Poza dźwiękami Italo Dance i Hard Trance, wydał także ogromne przeboje. Weźmy na przykład „Thunder” z Gabrym Ponte i LUMIX, który osiągnął już ponad 500 milionów odtworzeń na Spotify, czy złoty „Hurricane” z Blasterjaxx albo niedawny „Drink & Shout” z Vini Vici. W jego studiu ewidentnie nie ma rzeczy, której nie zdołałby zamienić w złoto.

Jeśli chcesz, by Martin Jensen x Prezioso – Hollywood pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: