„Marzec na obcasach”. Porady dotyczące rozwoju zawodowego

Dziennikarz , 25 lutego 2020

Klëka Radia Kaszëbë 25.02.2020 10:55

Mieszkanki województwa pomorskiego szukające inspiracji i pomysłów na rozwój zawodowy znajdą je na spotkaniach w ramach „Marca na obcasach”. Będzie to 7. edycja projektu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku we współpracy z pośredniakami w powiatach.

Spotkania, szkolenia i warsztaty odbędą się w marcu w 20-u lokalizacjach. Skierowane są zarówno do kobiet wchodzących na rynek pracy, jak i do matek po urlopie macierzyńskim.

– Jedynym warunkiem jest ukończenie 18. roku życia – mówiła w audycji Dzień Dobry Kaszuby Klaudia Zagórowicz, doradca zawodowy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Oprócz Powiatowych Urzędów Pracy do akcji włączyli się także inni partnerzy rynku pracy. Dzięki temu oprócz doradców zawodowych w spotkaniach i warsztatach wezmą udział m.in. psycholodzy biznesu, styliści czy dietetycy.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc. Z harmonogramem akcji „Marzec na obcasach” można się zapoznać na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Rozmowy z Klaudią Zagórowicz posłuchacie na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: