Męskie Granie Orkiestra 2023, Igo, Vito Bambino, Mrozu – To Nie Ptak

Dziennikarz , 27 listopada 2023

Męskie Granie” to wydarzenia i płyty, które się nie znudzą. W tym roku jedna z  największych tras festiwalowych w Polsce odwiedziła aż siedem miast, wyprzedając wszystkie 14 koncertów.

Publiczność Męskiego Grania zobaczyła na dwóch scenach prawie 80 polskich artystów oraz usłyszała m.in. hymn tegorocznego „Męskiego Grania” – hit „Supermoce”, wykonany przez trzech bardzo dobrze znanych bywalcom „Męskiego Grania” wokalistów – Igo, Mroza i Vito Bambino.
Tegoroczny zestaw artystów był jeszcze bardziej eklektyczny niż podczas wcześniejszych edycji, a ze scen wybrzmiały nowe muzyczne gatunki. Zapisem tych  emocji jest wydawnictwo, które zawiera najlepsze wykonania utworów zarejestrowane podczas zakończonej 26 sierpnia ogólnopolskiej trasy tego  przedsięwzięcia i jest już dostępne na platformach streamingowych i sprzedaży.

Jeśli chcesz, by Męskie Granie Orkiestra 2023, Igo, Vito Bambino, Mrozu – To Nie Ptak mnie mija cały świat pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 11/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: