„Mikołajki na pełnej PETARDZIE”-zbiórka dla puckiego hospicjum

Dziennikarz , 23 listopada 2021

Łagodny start ale ostry finisz – tak można opisać charytatywną zbiórkę na puckie hospicjum pod hasłem „Mikołajki na pełnej PETARDZIE”. Jest spory odzew na akcję zainicjowaną przez stowarzyszenie Morsowe Love z Pucka.

Celem jest zrobienie zakupów na rzecz podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio. Na liście uzgodnionej z Elfami Świętego Mikołaja są kołdry, jaśki, koce i środki higieny osobistej. Jest też grzejnik tarasowy, który pomoże wydłużyć odwiedziny u pacjentów. Potrzeba w sumie 30. tys zł. Prezenty mają być wręczone 6 grudnia. Prawdopodobnie się uda, bo do tej pory zebrano 80% kwoty. W akcję włączyły się m.in. samorządy nominując kolejne instytucje. Na przykład pracownicy puckiego starostwa powiatowego w dwa dni zebrali 1 tys 200 zł.

Pomóc może każdy. Akcja na portalu zrzutka.pl prowadzona jest pod hasłem „Mikołajki na pełnej PETARDZIE”. Są też licytacje przedmiotów i usług oferowanych przez mieszkańców powiatu puckiego. Należy ich szukać na facebooku, na grupie Licytacje #DlaHospicjumPuck.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: