„Młodość nie zwalnia z myślenia” – kolejna kampania pomorskiej policji

Dziennikarz , 2 września 2021

foto: https://pomorska.policja.gov.pl/
foto: https://pomorska.policja.gov.pl/

– Mówisz, że jeździsz szybko ale bezpiecznie? – pyta młodych kierowców pomorska policja. Brawurze na drodze poświęcono kolejny materiał filmowy w ramach kampanii „Młodość nie zwalnia z myślenia”.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku w najnowszym spocie pokazują jak kończy się jazda z nadmierną prędkością, bo nie da się przewidzieć co wydarzy się na drodze. Narracja prowadzona jest w sposób nieco żartobliwy, ale dotyka rzeczy szczególnie ważnych. Każdy wie jakie mogą być skutki jazdy z nadmierną prędkością, po alkoholu, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa czy używania telefonu komórkowego w trakcie, a mimo to wciąż są to przyczyny wielu wypadków i kolizji na drogach. W ciągu miesiąca na Pomorzu ginie średnio około 8 osób.

– Młodość nie zwalnia z myślenia, nie spiesz się, zdążysz! – apelują policjanci. Serię spotów z przesłaniem rozpoczął przed wakacjami film o zgubnym połączeniu alkoholu i kąpieli w morzu. Publikowane są na stronie pomorska.policja.gov.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: