Muzyka

Niestety, na razie nic nie ma.

3

Matt Dusk, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny feat. Natalia Kukulska – That’s Life / Żyć tak

Rok po wydaniu pokrytego złotem albumu Sinatra, Matt Dusk powraca z jego kontynuacją – Sinatra Vol. 2, po raz kolejny zapraszając do współpracy polskich wykonawców.

3

Glockenbach – Brooklyn [feat. ClockClock]

Po sukcesie piosenek „Redlight” feat. ClockClock i „Dancing In The Dirt” feat. Mougleta, producencki kolektyw Glockenbach wraca z kolejny, przebojowym numerem. Opowieść o wspólnych letnich nocach spędzonych na brooklyńskim dachu nie pozostawia wątpliwości, że Glockenbach są jednymi z najbardziej ekscytujących popowo-elektronicznych twórców z Niemiec.

3

Nathan Evans – Ring Ding (A Scotsman’s Story)

Nathan Evans, autor przeboju „Wellerman”, wraca z kolejnym nieoczywistym singlem zatytułowanym „Ring Ding (A Scotsman's Story)”.

3

Martin Lange – Strach

Debiutują, choć trudno nazwać ich debiutantami. W portfolio mają współpracę z Rosalie., Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują intensywnie emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę.

3

Jesy Nelson ft. Nicki Minaj – Boyz

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Ofelia". Fani pokochali piosenki "Zaraz", "Tu", "Ćma" czy " Dwa słowa". W wydaniu "na żywo" cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą "Księgi Ofeliowe".Głosuj na Kaszëbë LISTA
 • Chart track

  1

  1009

  Throwback

  Michael Patrick Kelly

 • Chart track

  2

  998

  Ten Stan

  sanah

 • Chart track

  3

  1000

  Love Tonight (David Guetta Remix)

  Shouse

Rozwiń listę


Nowości muzyczne

Koncerty

22 październik 2021

25 październik 2021

Kino Fregata [Lębork]

Don Vasyl | 25 X

25 październik 2021

TEATR MUZYCZNY [GDYNIA]

RAZ DWA TRZY KONCERT | 25 X


Sprawdź, co graliśmy

Current track

Title

Artist