Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2019

Dziennikarz , 23 lutego 2019

Ruszyła rejestracja do I etapu konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości! Jeżeli jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, interesuje Cię tematyka przedsiębiorczości, jesteś kreatywny oraz chciałbyś zdobyć wiedzę przez doświadczenie- ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zbierz trzyosobową drużynę i wspólnie zmierzcie się z problemem, z którym na co dzień stykają się przedsiębiorcy.

Studenckie Forum Business Centre Club już po raz XIV organizuje wydarzenie, w którym uczniowie szkół średnich mogą zdobyć nowe doświadczenie, rozwijać umiejętności pracy w zespole oraz poznać praktyczną stronę biznesu. NZP to nie tylko konkurs, ale także Akademia Przedsiębiorczości, podczas której uczestnicy mają możliwość spotkania się z prawdziwymi przedsiębiorcami, wysłuchania ciekawych prelekcji oraz zadania pytań. Pierwszy etap konkursu odbywa się przez specjalną platformę internetową i polega na rozwiązaniu zadania typu Case Study. Nadsyłanie prac odbywa się między 15.02 a 15.03. Do Finału Regionalnego, który odbędzie się 29 marca w Gdyni, przechodzi 10 drużyn, a wśród nich wyłaniana jest najlepsza. Trzy osoby udadzą się na Finał Ogólnopolski do Politechniki Białostockiej już 13 kwietnia.

Formularz konkursowy jest dostępny na stronie internetowej www.najlepsze-zajecia.pl
Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/956158617841410/?active_tab=about
Kontakt z tegorocznym koordynatorem projektu w województwie pomorskim: p.bilinski@sfbcc.org.pl


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: