Natalia Zastępa – Wracam do siebie

Dziennikarz , 4 maja 2023


Po dwóch latach od wydania debiutanckiego albumu „Nie żałuję”, Natalia wraca nie tylko do siebie, ale przede wszystkim wraca do swoich słuchaczy z nowymi dźwiękami i przemyśleniami.

Pomimo milionowych wyświetleń singli promujących „Nie żałuję”, premiera pierwszej płyty pozostawiła niedosyt koncertów i kontaktu z publicznością, ponieważ końcówka pracy nad albumem przypadła na czas pandemii. Jednak w życiu Natalii sporo się działo – zdała maturę, przeprowadziła się do Warszawy i rozpoczęła studia, a z każdej nowej sytuacji czerpała emocje, które przekładała na muzykę. Piosenka zapowiada kolejny album, ale Natalia nie zdradza jeszcze daty. Obiecuje natomiast, że już niebawem kolejne single i spotkania na koncertach. 

Jeśli chcesz, by Natalia Zastępa – Wracam do siebie pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: