O „Sztuce eksportu” będzie jutro konferencja w Gdańsku

Dziennikarz , 13 listopada 2019

Klëka Radia Kaszëbë 13.11.2019 09:55

Tajniki eksportu będzie można zgłębić jutro na konferencji w Gdańsku. Dla pomorskich przedsiębiorców organizuje ją Agencja Rozwoju Pomorza. Będzie się można dowiedzieć jak wprowadzić produkt na zagraniczny rynek i zainspirować przykładami.

Konferencja odbędzie się w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Jak mówi Aleksandra Harasiuk – od jego uruchomienia trzy lata temu z seminariów czy wyjazdów na targi i misje gospodarcze skorzystało już tysiąc firm. Zarówno początkujących jak i z długim stażem na rynku.

Jutro będzie się można dowiedzieć jakich narzędzi technicznych używać i jak się prawnie przygotować do eksportu. Na konferencji „Sztuka eksportu” zaprezentują się też firmy, od których można się nauczyć łączenia umiejętności biznesowych z projektowaniem.

Udział jest bezpłatny, obowiązuje jednak rezerwacja przez formularz stronie Pomorskiego Brokera Eksportowego. Konferencja „Sztuka eksportu” odbędzie się jutro na Stadionie Energa Gdańsk.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: