Ogłoszono nabór na warsztaty „Remusowa Kara”

Dziennikarz , 10 lutego 2020

Klub Studencki „Pomorania” ogłosił nabór na bezpłatne warsztaty regionalne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. „Remusowa Kara” tym razem odbędzie się w Gdańsku. Rozpocznie się 26 marca i potrwa cztery dni.

„Pokażemy Wam Gdańsk, jaki znamy i w którym pracujemy” – czytamy na facebookowym profilu Pomorańców. Razem ze studentami z kaszubskiego klubu będzie można też podążyć śladami Lecha Bądkowskiego i poznać specyfikę działania Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego. By wziąć udział w warsztatach „Remusowa Kara 2020” należy się zgłosić i wykonać jedną z trzech prac. Do wyboru jest przygotowanie komiksu zwierającego elementy: Lech Bądkowski, „Pomorania” i Gdańsk albo napisanie zabawnej gawędy. Można też przeprowadzić wywiad z osobą działającą na rzecz Kaszub ze swojej okolicy.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 marca. Po szczegóły odsyłam do facebookowego profilu lub strony internetowej Klubu Studenckiego „Pomorania”.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: