OneRepublic, Assassin’s Creed, Mishaal Tamer – Mirage (for Assassin’s Creed Mirage)

Dziennikarz , 28 września 2023Inspirowany grą utwór „Mirage”, stworzony przez OneRepublic i Mishaala Tamera, to pierwsza z współprac Assassin’s Creed z 50 artystami z całego świata. Premiera gry zaplanowana jest na 5 października.

Współautorem piosenki i tekstu „Mirage” jest Ryan Tedder, songwriter i główny wokalista OneRepublic. „Mirage” zawiera sample oryginalnej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Brendana Angelidesa we współpracy z Laythem Sidiqiem. Grupa połączyła siły z wschodzącym saudyjskim artystą Mishaalem Tamerem, który latem wspierał zespół w Europie. Tamer czerpie inspirację z różnorodnej arabskiej muzyki Lewantu, Egiptu i Zatoki Perskiej, ale i K-popu, indie rocka czy urban latino. Artysta nie kryje radości:– To spełnienie marzeń, wystąpić w jednej piosence z moimi muzycznymi bohaterami, OneRepublic, i to w ścieżce dźwiękowej do mojej ulubionej gry wideo! Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej wyjątkowej współpracy.

Jeśli chcesz, by OneRepublic, Assassin’s Creed, Mishaal Tamer – Mirage (for Assassin’s Creed Mirage) pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: