Pieniądze na własny biznes w powiecie bytowskim

Dziennikarz , 16 września 2020

Bezzwrotna dotacja w wysokości 23 tys zł, zwolnienie na rok ze składek ZUS i wsparcie szkoleniowe. W powiecie bytowskim ruszyła piąta edycja programu “Pierwsze kroki młodego biznesu”.

Do 25 września wnioski mogą składać bezrobotni mieszkańcy gmin powiatu bytowskiego, którzy chcą otworzyć własny biznes. – Jak mówił na naszej antenie Paweł Chodorowski ze starostwa w Bytowie, wnioski będą oceniane przez komisję według przyjętych kryteriów.

Dodatkowe punkty mogą uzyskać osoby, które zadeklarują zatrudnienie w przyszłej firmie przynajmniej jednej osoby. Pula do rozdysponowania w piątej edycji programu to ponad 2 mln zł. Jak mówił nasz gość, osoby które skorzystały z pieniędzy w poprzednich edycjach, prowadzą swój biznes do dziś.

Ze szczegółami programu „Pierwsze kroki młodego biznesu” można się zapoznać na stronie internetowej starostwa powiatowego w Bytowie. Wnioski przyjmowane są do 25 września. Rozmowy z Pawłem Chodorowskim posłuchacie na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: