Pokazy wybranych filmów i przegląd “Gdynia Dzieciom” – w Lęborku odbędą się imprezy towarzyszące Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych

Dziennikarz , 7 września 2022

fot. Centrum Kultury „Fregata”

Lębork  będzie kolejny raz częścią najważniejszego wydarzenia polskiego kina. Równolegle do Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będą się tam odbywały projekcje wybranych tytułów oraz animacje dla dzieci.

Lęborskie kino od 10 lat jest partnerem festiwalu, dzięki czemu wyświetlane są w nim filmy walczące o Złote Lwy.  W tym roku będzie to pięć tytułów, w tym cztery pokazy przedpremierowe. Towarzyszy im przegląd “Gdynia Dzieciom”, w którym udział jest bezpłatny. To seanse polskich bajek, konkursy i zajęcia edukacyjne.

Seanse festiwalowe w Lęborku będą odbywały się w tym samym czasie, co w Gdyni, czyli od 13 do 17 września. Podobnie jak bezpłatny przegląd “Gdynia Dzieciom”, na który obowiązuje rezerwacja miejsc. Wydarzenie dla najmłodszych będzie się odbywać także w kinie Wejherowskiego Centrum Kultury.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: