Pola Nadziei na półmetku – w ten weekend kulminacja akcji na rzecz hospicjów

Dziennikarz , 23 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 23.04.2021 10:55

Nabiera tempa akcja Pola Nadziei na rzecz pomorskich hospicjów. Placówki liczą też na dodatkowe wsparcie z tzw. jednego procenta.

Wiosenną kwestę i promocję opieki paliatywnej ze względu na pandemię w większości przeniesiono do internetu. Zbiórka już trwa, uruchomiono internetowy challenge, w niedzielę będzie nadawać wirtualna telewizja. Rozpoczynają się też marszobiegi „Żonkilowa droga”. – Informacje o wszystkich atrakcjach zebrano na stronie „Pola Nadziei na Pomorzu” – zachęca do odwiedzania prezes Fundacji Hospicyjnej w Gdańsku Anna Janowicz. Pola Nadziei organizują razem hospicja z Trójmiasta i Pucka. Jak przypomina dyrektor puckiej placówki Anna Jochim Labuda – oprócz wiosennej kwesty wesprzeć je można podczas rocznego rozliczenia podatku dochodowego.

1% przekazujemy organizacjom pożytku publicznego w ramach rozliczeń z fiskusem do 30 kwietnia. Akcja Pola Nadziei na Pomorzu potrwa do 02 maja.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: