Pomóż Ani z Leśniewa na sportowo!

Dziennikarz , 9 kwietnia 2021

Klëka Radia Kaszëbë 09.04.2021 12:55

Charytatywna impreza sportowa – to kolejny pomysł mieszkańców Nordy, którzy pomagają zebrać środki na pilną operację mieszkanki Leśniewa w gminie Puck.

Pani Anna ma 35 lat, jest matką dwójki dzieci. Ma rzadką wadę serca i przez całe życie jest pod opieką specjalistów. Jej stan ostatnio bardzo się pogorszył. Operacji może się podjąć klinika w USA, ale koszt to 700 tys zł. W internetowej zbiórce pomagają wpłaty z licytacji na facebooku, na których sympatycy oferują m.in. domowe ciasta. – Teraz każdy może pomóc zapisując się na charytatywną imprezę sportową pod hasłem „Ratujemy serce Ani” – zachęca Krzysztof Klebba.

Uczestnicy sami wybierają miejsce i czas swojej aktywności – byle do piątego maja. Preferowany dystans to 6 tys 927 metrów, bo tyle kilometrów dzieli Leśniewo od Pittsburga, gdzie ma odbyć się operacja. Zapisy na portalu elektroniczne.zapisy.pl oraz charytatywne licytacje na Facebooku prowadzone są pod hasłem „Ratujemy serce Ani”.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: