Projekt: IN & EXtrovert – soft skills are for everyone | 29 VI – 06 VII

Dziennikarz , 16 czerwca 2021

Już niedługo rusza stworzony przez Stowarzyszenie Youth Human Impact projekt „IN & EXtrovert – soft skills are for everyone”.

Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości wśród młodzieży na temat różnic między osobowościami ekstrawertycznymi i introwertycznymi. Odbędzie się w Gdańsku, gdzie młodzież w wieku 18-30 lat o różnych typach osobowości z Włoch, Niemiec, Chorwacji, Portugalii Hiszpanii i Polski będzie brała udział w zaplanowanych aktywnościach. Projekt jest finansowany ze środków programu Erasmus+. 

Organizatorzy wraz z uczestnikami będą przyczyniać się do zwiększania świadomości na temat różnic między predyspozycjami osób z danymi rodzajami osobowości oraz lepszego poznania własnych dominujących cech charakteru, które będą mogły być efektywnie wykorzystywane w rozwoju osobistym. 

Podczas wymiany zostanie zorganizowana seria warsztatów, gdzie uczestnicy będą obalać stereotypy związane z introwertyzmem oraz ekstrawertyzmem, tworzyć rozbudowane definicje obu tych pojęć oraz poprzez zabawę wychodzić ze swojej strefy komfortu. 

Projekt odbywa się w dniach 29.06 – 06.07.2021 r. i już wkrótce będziemy mogli dowiedzieć się o nim więcej! Informacje można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia oraz na ich profilu na Facebooku. 

Cele projektu: 

● zwiększenie świadomości młodzieży na temat różnych pomiędzy introwertykami i eksptrawertykami oraz poznanie sposobów prawidłowej komunikacji; 

● przyczynienie się do rozwoju procesu zatrudnienia poprzez rozwijanie umiejętności miękkich wśród młodych ludzi; 

● rozpowszechnienie informacji na temat możliwości oferowanych przez program Erasmus+ i wzmocnienie ducha europejskiego.

źródło: Notka prasowa  „IN & EXtrovert – soft skills are for everyone


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: