Przygotowania na ósme Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dziennikarz , 11 sierpnia 2021

logo: pot.gov.pl
Klëka Radia Kaszëbë 10.08.2021, 14:55

– To wielkie święto projektów zrealizowanych z unijnym dofinansowaniem – mówiła na naszej antenie Martyna Sawicka z Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.

Jest pomorskim koordynatorem Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się w trzeci weekend września. Zgłaszać się jeszcze mogą beneficjenci dofinansowań, którzy chcą zaprezentować swoje przedsięwzięcia w ogólnopolskiej akcji. Poprzednia edycja z uwagi na pandemię odbyła się w formie internetowych prezentacji. Ta ma być hybrydowa. Beneficjenci unijnych funduszy mogą też do końca sierpnia wziąć udział w konkursie „Pokaż swój projekt”. Polega on na nagraniu amatorskiego filmiku. Podobny ogłoszono też dla wszystkich chętnych pod hasłem „Bliżej niż myślisz”! z terminem krótszym o ponad tydzień.

Wydarzenia zgłoszone do Dni Otwartych Funduszy Europejskich będzie można śledzić z początkiem września na stronie internetowej tej ogólnopolskiej akcji. Rozmowy z jej pomorskim koordynatorem posłuchać można na radiokaszebe.pl.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist