Razem damy radę! Pomagamy Paulinie z Miszewka!

Dziennikarz , 22 marca 2019

Serdecznie zachęcamy wszystkich do pomocy. Paulina z Miszewka urodziła się bez części lewej ręki. Teraz, gdy ma już 15 lat, choć częściowo problem można rozwiązać za pomocą protezy.

Pomóc można wchodząc na poniższą stronę: https://www.siepomaga.pl/paulina-kunowska i wpłacając dowolną kwotę. Potrzeba 70 tys. zł, więc liczy się każda złotówka. W opisie zbiórki przeczytać możemy: „koszt protezy jest dla nas bardzo duży, ale chęć spełnienia marzenia Pauliny jest jeszcze większa!”.

– Mieszkańcy gminy Żukowo niejednokrotnie pokazali, że gdy tylko zachodzi potrzeba, chętnie pomagają – mówi Burmistrz Gminy Żukowo, Wojciech Kankowski. – To jest właśnie jedna z tych chwil, gdy potrzebna jest pomóc wielu z nas. Serdecznie zachęcam do wsparcia tego celu. Jestem przekonany, że razem możemy zdziałać naprawdę dużo.

Choć w zbiórkę już zaangażowało się sporo osób, kwota potrzebna do jej ukończenia wciąż jest bardzo duża. Wsparcie za pośrednictwem powyższej strony trwa moment, a znaczy bardzo wiele.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: