Na stadiony wraca sportowa atmosfera sprzed pandemii

Dziennikarz , 18 maja 2021

Klëka Radia Kaszëbë 18.05.2021 06:55

Znów mogą być dwunastym zawodnikiem – kibice mogą już osobiście dopingować swoich faworytów. Z okazji skorzystał m.in. prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Radosława Michalskiego spotkaliśmy w Gdyni na meczu, na którym Radunia Stężyca pokonała Bałtyk Gdynia 6:3. Wygrał faworyt drugiej grupy trzeciej ligi, który według prezesa Michalskiego jest już gotowy na awans do drugiej ligi. Dzięki złagodzeniu obostrzeń w Gdyni na publiczności udostępniono jedną czwartą miejsc na trybunach Narodowego Stadionu Rugby. Luzowanie obostrzeń to dobra wiadomość zarówno dla kibiców jak i dla piłkarzy – mówi prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Od ostatniej soboty w obiektach sportowych może przebywać 25% publiczności, a poza nimi zajęcia i wydarzenia sportowe organizowane są z limitem 150 osób.

Kolejne łagodzenie obostrzeń w sporcie planowane jest 28 maja – zwiększenie do 50% obłożenia obiektu i limitu 250 osób. Otwarte mają być też siłownie, kluby fitness i solaria z limitem jednej osoby na 15 metrów kwadratowych.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: