Red Lips – Dzika Rzeka

Dziennikarz , 28 lipca 2023Red Lips – powrót twórców hitu „To co nam było”

Dokładnie 10 lat temu ukazał się debiutancki album zespołu Red Lips „To co nam było”. Przez ostatnią dekadę muzycy wydali trzy studyjne albumy i zagrali setki koncertów. Dziś grupa przedstawia swoim słuchaczom pierwszy singiel z nowego materiału – „Dzika Rzeka”. „Dzika Rzeka” to magnetyzujące brzmienie i niezwykła szczerość przekazu. Piosenka dotyka problemu z samoakceptacją – tak bardzo powszechnego w obecnych czasach, w szczególności wśród młodych ludzi.  „Pod względem treści to „body positive” dla duszy, natomiast warstwa muzyczna zwiastuje nowe brzmienie zespołu Red Lips owocujące w ciemne, analogowe barwy pulsujące do dzikiego beatu. Nie brakuje stylowych, vintage’owych gitar oraz melodii, które od pierwszego wysłuchania pozostają na dłużej.” – czytamy w przekazie od zespołu. Do produkcji muzycznej Red Lips zaprosił nowego, producenta Mateusza Hulbója, który dotychczas pojawiał się przeważnie w projektach sceny alternatywnej. Teledysk został zrealizowany przez MORTVIDEO.

Jeśli chcesz, by Red Lips – Dzika Rzeka pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: