Remady, Gabriel Benedek – To Make It Right

Dziennikarz , 22 maja 2024

Znany, multiplatynowy producent i laureat Swiss Music Award Remady i zdobywający coraz większą popularność wokalista Gabriel Benedek łączą siły w singlu „To Make It Right”.

Na przestrzeni ostatnich 15 lat Remady nagrał kilka prawdziwych hitów. Zaczęło się od „No Superstar”, które pozwoliło mu wejsć na międzynarodowe listy przebojów. Później pojawiły się kolejne przeboje – „Gime Me A Sign”, „The Way We Are”, „Do It On My Own” z Craigiem Davidem czy „Single Ladies”. Tan ostatni nagrodzono złotymi i platynowymi płytami w Szwajcarii, Francji i Danii. Remady ma na koncie dwie statuetki Swiss Music Awards i pięć Swiss Nightlife Awards. Gabriel Benedek przygotowuje się swoimi popowymi piosenkami do podboju świata. Jego „Leila” ma na koncie ponad milion streamów, teraz dzięki podpisaniu kontraktu z Universal Music Switzerland i dużej ilości nowych piosenek artysta szykuje się na podbój list przebojów.

Jeśli chcesz, by Remady, Gabriel Benedek – To Make It Right pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 05/24 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: