Zapisy na Forum Przedsiębiorstw

Dziennikarz , 1 września 2021

foto: https://forumprzedsiebiorstw.pl
foto: https://forumprzedsiebiorstw.pl

Rozpoczęły się zapisy na jedną z najpopularniejszych konferencji dla przedsiębiorców w naszym województwie. Forum Przedsiębiorstw 2021 odbędzie się 15 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Będzie można też śledzić transmisję na żywo w internecie.
Przedmiotem dyskusji będzie m.in wpływ, jaki na małą firmę mają wydarzenia polityczne i zawirowania gospodarcze na drugim końcu świata. Będzie się można też dowiedzieć m.in. jak dbać o bezpieczeństwo teleinformatyczne w przedsiębiorstwie, jak umiejętnie promować się w internecie i co napędza turystykę wellbeing. Zaplanowano też panel „Solidarni w rozwoju” poświęcony zarządzaniu w wielopokoleniowym i wielokulturowym przedsiębiorstwie.

Jak informuje Agencja Rozwoju Pomorza – zarówno udział osobisty jak śledzenie transmisji on-line wymagają wcześniejszej rejestracji. Ze względów bezpieczeństwa uczestniczyć w wersji stacjonarnej Forum Przedsiębiorstw w Gdyni mogą tylko osoby w pełni zaszczepione.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist