Rozpoczęły się zapisy na Żeglarską Konferencję Bezpieczeństwa

Dziennikarz , 21 stycznia 2020

Zamiast prelekcji – warsztaty. Tegoroczna Żeglarska Konferencja Bezpieczeństwa będzie inna niż dotychczasowe. Odbędzie się w dniach 21-22 marca, można się już zapisywać.

Organizatorami są: Pomorski Związek Żeglarski i Szkoła Morska w Gdyni. W odróżnieniu od poprzednich pięciu edycji ta będzie maksymalnie praktyczna. Zamiast wykładów będą 4-o godzinne zajęcia w czterech blokach – dla czterech grup liczących maksymalnie po 40 osób. Na symulatorze nawigacyjnym będzie można zmierzyć się z zadaniami w zróżnicowanych warunkach pogodowych, a na symulatorze łodzi zrzutowej przećwiczona zostanie ewakuacja z rozbitków. Będzie też wizyta na poligonie pożarowym oraz demonstracja zasad łączności radiowej i obowiązujących procedur.

Udział w szóstej Żeglarskiej Konferencji Bezpieczeństwa jest tym razem odpłatny. Warsztaty odbędą się w trzeci weekend marca. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego, wyłącznie drogą mailową na adres: ewa.gorska@pozz.org.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: