„Senior na drodze”. Spotkanie w Kartuzach

Dziennikarz , 12 czerwca 2019

Seniorzy powiatu kartuskiego spotkają się dzisiaj z policjantami i ekspertami ruchu drogowego. Mundurowi poruszą temat bezpieczeństwa na kartuskich drogach i zagrożeń tam występujących.

Ministerstwo Infrastruktury wraz z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Policją organizuje spotkania w całym kraju w ramach akcji „Senior na drodze”. W Kartuskim Centrum Kultury specjaliści będą mówić o tym, jaki wpływ ma sprawność psychofizyczna na zdolność kierowania autem, rowerem, ale również na korzystanie z drogi jako pieszy. Uczestnicy warsztatów, którzy przyjadą na rowerach będą mogli skorzystać z bezpłatnego serwisu oraz jego doposażenia w światła i odblaski.

Każdy goszczący na zajęciach senior, będzie mógł zweryfikować stan swojego wzroku i refleks, korzystając z przygotowanych przyrządów. Spotkanie jest bezpłatne, rozpocznie się dzisiaj o godzinie 15. w sali Kartuskiego Centrum Kultury.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: