Kolejne szkolenia online w ZUS

Dziennikarz , 6 grudnia 2021

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń – zachęca Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Trzy spotkania z ekspertami online odbędą się w przyszłym tygodniu.

We wtorek, 14 grudnia, o godz. 10:00 odbędzie się wirtualne spotkanie z ekspertem ZUS  poświęcone podleganiu ubezpieczeniom społecznym pracowników i zleceniobiorców. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in.: jakie są zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu pracowników i zleceniobiorców oraz ustalania podstawy wymiaru składek, a także jak zgłaszać pracowników do ubezpieczeń oraz rozliczać i korygować składki. Zapisy na szkolenie możliwe są wyłącznie mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Dzień później, 15 grudnia, o godz. 11:00 ZUS zaprasza na webinarium o zasiłku macierzyńskim. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak wygląda dokumentowanie oraz ustalanie uprawnień do zasiłku macierzyńskiego za okres urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego i ojcowskiego oraz na czym polega ustalanie okresu i wysokości wypłaty zasiłku macierzyńskiego i podstawy jego wymiaru dla pracowników oraz pozostałych ubezpieczonych. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: szkolenia_gdansk@zus.pl.

W czwartek, 16 grudnia, o godz. 10:00 podczas szkolenia on-line będzie można dowiedzieć się jakie zmiany w przepisach emerytalno-rentowych czekają na nas  od 1 stycznia 2022 r. Chęć uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailem na adres: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Wszystkie szkolenia odbędą się za pośrednictwem programu Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu trzeba podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.


Opinie czytelników

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *Current track

Title

Artist