Sound’n’Grace – Południe

Dziennikarz , 26 kwietnia 2023


Sound’n’Grace wchodzi w nową erę! 

Zespół Sound’n’Grace właśnie wydaje swoją najnowszą piosenkę, zatytułowaną „Południe”. Utwór jest efektem współpracy Bartosza Zielonego Tabba i Dawida Litwińskiego, który dołączył do zespołu latem 2022 roku. „Południe” to piosenka o samotności, rozczarowaniach i braku kompromisu w relacjach międzyludzkich. Opowiada historię zagubionego w samotności chłopaka, który walczy z myślami i konsekwencjami złych decyzji. Jednakże, głęboka treść utworu nie pozbawia go pozytywnego przesłania, jakie zawsze niesie ze sobą muzyka Sound’n’Grace. Zespół to mieszanka profesjonalnych muzyków oraz pasjonatów, którzy tworzą niepowtarzalne brzmienie. Ich różnorodność barw i skal głosów pozwala na tworzenie niebanalnych i oryginalnych utworów.

Jeśli chcesz, by Sound’n’Grace – Południe pojawiał się częściej na antenie Radia Kaszëbë, wybierz listę nowości – Frantówka Dnia 02/23 – odsłuchaj i zagłosuj.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: