Sportowy Dzień Jedności Kaszubów przełożony

Dziennikarz , 11 marca 2020

Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie jednak nie odbędzie się 21 marca. To kolejne wydarzenie, którego termin zdecydowano się przełożyć, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Jak poinformowali organizatorzy: „W związku z sytuacją panującą w kraju oraz ze względu na stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku zmuszeni jesteśmy przełożyć w czasie naszą imprezę. Chcielibyśmy przeprowadzić ją jeszcze przed sezonem letnim, ale obecnie trudno jest wskazać konkretny termin”. Poinformowano też o możliwości zwrotu wpisowego. Osoby, które rezygnują z udziału w imprezie, powinny napisać w tej sprawie na mailowy adres sport@wladyslawowo.pl.

To kolejna przełożona impreza i niestety nie pierwsza związana z obchodami Dnia Jedności Kaszubów. Wcześniej poinformowano o zmianie terminu organizowanego przez ZKP biciu akordeonowego rekordu, planowanego na 22 marca. Tu też kolejnej daty nie podano. Mamy też informację o odwołaniu imprezy w Muzeum w Wejherowie, gdzie 20 marca miało się odbyć „Pòspólné Kaszëbów Spiéwanié”.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: