„Spory mamy za sobą” – o wznowionej współpracy mówili dziś na naszej antenie: Michał Listkiewicz z Bałtyku Gdynia i Stanisław Rajewicz z Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska.

Dziennikarz , 4 listopada 2021

foto: Gdyńskie Centrum Sportu
Klëka Radia Kaszëbë, 4.11.2021, 14:55

Zawarte porozumienie zakończyło blisko dwuletnią lukę w transferach wychowanków Akademii do seniorskiej drużyny piłkarskiej. Podpisanie umowy z zasadami współpracy oczyściło atmosferę.

Wracamy do normalności – podsumował członek zarządu Akademii Piłkarskiej. Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia zajmuje się szkoleniem młodzieży. SKS Bałtyk Gdynia prowadzi III-ligową drużynę piłkarską. Na braku współpracy najwięcej tracili młodzi piłkarze – podsumował Michał Listkiewicz z zarządu Bałtyku Gdynia. Drużyna Bałtyku Gdynia jest na 15 pozycji w drugiej grupie III ligi. Szykuje się na spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz w najbliższą niedzielę z nadzieją, że utrzyma się dobra passa i będzie to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Rozmowy o wznowieniu współpracy z Akademią Piłkarską posłuchacie na radiokaszebe.pl.

Tagi

Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: