Staż w Brukseli dla studentów pomorskich uczelni

Dziennikarz , 15 stycznia 2020

Na staż do Brukseli mogą się zgłaszać studenci pomorskich uczelni. W ramach programu Erasmus+ można go odbyć w Biurze Regionalnym Województwa Pomorskiego.

Mieści się ono w Brukseli i zajmuje informowaniem o działalności Unii Europejskiej, pomaga w pośredniczeniu między regionem i unijnymi instytucjami oraz dba o wizerunek naszego województwa w stolicy wspólnoty. Organizuje też wizyty studyjne, staże i praktyki.

Do wiosennego stażu poszukiwany jest student z pomorskiej uczelni. Trzeba dobrze znać język angielski, mieć umiejętności komunikacyjne i chęć poznawania nowej wiedzy. List motywacyjny i CV w języku angielskim należy przesłać do 17 lutego. Staż przewidziano między 15 kwietnia a 12 czerwca tego roku. Jest bezpłatny, jednak można ubiegać się o środki na dofinansowanie praktyki przez program Erasmus+ prowadzony na uczelni kandydata.

Praktykant przez dwa miesiące nie tylko uzupełni wiedzę Unii Europejskiej, ale też będzie miał okazję uczestniczyć w licznych spotkaniach, warsztatach i konferencjach. Szczegółowe warunki stażu dostępne są na stronie Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej”.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: