PLGR z Władysławowa rozpoczęło cykl spotkań w terenie

Dziennikarz , 13 marca 2019

Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka z Władysławowa rozpoczęło cykl spotkań w terenie. Zainteresowani mogą uzyskać informacje dotyczące pozyskiwania pieniędzy w ramach ogłoszonych właśnie konkursów.

O dotacje mogą się starać mieszkańcy powiatu puckiego w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Rybactwo i Morze. Czego dokładnie można dowiedzieć się na konsultacjach tłumaczy Paweł Kirkowski z biura PLGR. Pierwsze spotkania konsultacyjne odbyły się już w tym tygodniu w Pucku. Jak dodaje Paweł Kirkowski – interesanci najczęściej pytali, na co dokładnie można otrzymać dofinansowanie, jakie warunki muszą spełnić i jakie mają szansę na pozyskanie pieniędzy. Z usług doradczych w terenie będzie można skorzystać jeszcze dziś, do godziny 11:30 w Urzędzie Miejskim w Jastarni. Po południu pracownik PLGR będzie czekać na zainteresowanych w Urzędzie Miasta w Helu. Spotkania odbędą się jeszcze w Krokowej, Kosakowie i ponownie w Pucku, a szczegółowy harmonogram i informacje o konkursach dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.plgr.pl.

POSŁUCHAJ – Kliknij tutaj!

Klëka Radia Kaszëbë, 13.03.2019


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: