Stronę z informacjami o formach wsparcia dla firm utworzył samorząd województwa pomorskiego

Dziennikarz , 16 kwietnia 2020

Klëka Radia Kaszëbë 16.04.2020 07:55

Stronę internetową i tablicę na facebooku uruchomił dla pomorskich przedsiębiorców samorząd województwa. Obie mają być pomocą dla firm dotkniętych skutkami epidemii.

Internetowa platforma informacyjna skupia informacje o wszystkich formach dostępnego obecnie wsparcia. – To kompleksowe zestawienie zarówno na poziomie samorządowym jak i rządowym – mówi Karolina Lipińska z Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku.

Poprzez stronę pomocdlafirm.pomorskie.eu można wyszukać wsparcie dedykowane firmom w zależności od ich wielkości. Jest też informacja na temat instrumentów prawnych oraz kancelariach udzielających pomocy w wypełnianiu wniosku. Natomiast na facebooku uruchomiono „Tablicę ogłoszeń”.

Link do facebookowej tablicy ogłoszeń oraz informacje o dostępnym wsparciu dostępne są pod internetowym adresem: pomocdlafirm.pomorskie.eu.


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: