Sunrise Avenue – Thank You For Everything

Dziennikarz , 4 grudnia 2019

Piosenka Dnia w Radiu Kaszëbë

Koniec zespołu Sunrise Avenue
Sunrise Avenue po 17 latach kończą działalność. Autorzy hitu „Hollywood Hills” ogłosili swoją decyzję na konferencji prasowej w Helsinkach. Jako pożegnalny prezent, muzycy zaprezentowali nowy utwór „Thank You For Everything”.
Od debiutanckiego albumu „On the Way to Wonderland” z 2006, Sunrise Avenue stali się jednym z najpopularniejszych rockowych zespołów z Finlandii wszech czasów. Łącznie wszystkie albumy studyjne oraz kompilacja największych przebojów sprzedały się w liczbie przekraczającej 2,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Piąty krążek w dorobku muzyków, „Heartbreak Century”, zadebiutował na pierwszym miejscu list sprzedaży w Niemczech i ma tam status złotej płyty.

Na zakończenie wyjątkowej kariery, zespół wyruszy w pożegnalne tournée – „Thank You For Everything Tour”, a ostatni koncert odbędzie się w Helsinkach, w wyremontowanym Olympic Stadium. 


Głosy słuchaczy

Twój głos

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


Current track

Title

Artist

Wybierz jeden z adresów: